درباره ما

_

شرکت کهور با بیش از ۱8 سال سابقه فعالیت مستمر حرفه ای، فعالیت در تولید و توسعه مداوم فناوری های جدید، برندی آشنا و معتبر در صنعت ساختمان می باشد .نامی که حتی در تامین متریال های دیگر ساختمانی نیز سال ها با داشتن نمایندگی های انحصاری از برترین برندهای دنیا در ایران و همکاری با پروژه های مختلف از جمله اداری، خدماتی، مسکونی و…توانسته است در این عرصه خوش بدرخشد.
رسالت ما در کهور در لاین تولیدات نوری، طراحی لوستر و آویزهای دکوراتیو و هر آن چه از تلفیق نور وهنر کریستال در رویا می گنجد ، تا پدید آوردن آن با بهترین کیفیت و متریال توسط صنعت گران زبده ایرانی است.

طراحی و ساخت: زیبایی بصری، ظرافت و اصالت رویکرد اصلی کهور در طراحی و ساخت محصولات بوده و با توجه به ساختار و شاخصه سبک های مختلف معماری فضا و همچنین جزئیات اجرائی ، نوع منبع نوری و نحوه استقرار آن می باشد که توسط واحد طراحی و مهندسی انجام می شود .

از افتخارات، شرکت تاسیس لاین تخصصی لوستر و تجهیزات دکوراتیو سفارشی مورد نیاز پروژه ها شامل آویزهای دکوراتیو ، المان های دکوراتیو نوری و… با بهره گیری از دانش روز دنیا و با رعایت استانداردهای اروپایی به مخاطبین ویژه می باشد.

اجرا و نصب  : بدیهی است محصولی که حاصل تفکر،خلاقیت و طراحی با بالاترین کیفیت بوده و از برترین تجهیزات ساخت بهره برده ، به منظور حصول بهترین نتیجه و کارایی ، نیازمند اجرای کیفی و ماهرانه می باشد که توسط تیم اجرایی کهور به نحوی مطلوب صورت می پذیرد .

گارانتی و خدمات پس از فروش : ما با تکیه بر تجربه و نوآوری بی وقفه در طراحی، تولید و توسعه مداوم براین هنر تسلط یافته ایم و با عشق به کاری که انجام می دهیم همیشه سعی داشته ایم  فراتر از مسئولیت خود عمل نماییم . به پشتوانه همین اطمینان از پروسه طراحی، تولید، اجرای  و خدمات ، محصولات ما از گارانتی خدمات پس از فروش و تیمی از مجرب ترین کارشناسان، به بهترین نحو بهره می برد.

ما اجتماعی هستیم