سوالات متداول

لوسترهای دکوراتیو چیست؟

چراغ ها یا لوسترهای دکوراتیو سبک جدیدی از لوسترها می باشند که برای زیبایی و نوردهی هرچه بیشتر به خانه یا فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. باید اشاره شود که این نوع روشنایی ها دارای انواع و مدل های مختلفی هستند که هر کدام از آن ها با توجه به چیدمان محیط مورد نظر قابل ست کردن خواهند بود. در واقع این نوع از لوسترها، می توانند خودشان یک عضو مجزا باشند و یا حتی می توانند با مبلمان فضا ترکیب شوند.

لوسترهای دکوراتیو حتی در حالت خاموش نیز زیبایی و جلوه خاصی به فضای مورد نظر می دهند. شکل ظاهری زیبای این چراغ ها سبب می گردد که به آن ها به چشم یک وسیله و دکوراسیون لوکس و تزئینی نیز نگاه شود. وجود لوسترهای مدرن و شیک می تواند فضای دلنشین وبا شکوه را برای شما به ارمغان بیاورد که در کمال سادگی از زیبایی بی نظیری برخوردار است

تآمین نور لوسترهای دکوراتیو به چه صورت است ؟

نمونه هایی از این لوسترها در خود منبع نوری داشته و کاملا مانند یک چراغ عمل کرده  و در برخی مواقع از سقف یا دیوار به وسیله انواع نور پردازی ها به آن نور تابانده می شود، که در هر صورت تآمین نور به نسبت مناسبی داشته اما در هرحال نباید فراموش شود که این محصولات بیشتر دکوراتیو بوده و انتظار تآمین نور از آن ها نباید به میزان یک لامپ یا چراغ مهتابی باشد.

درکارهای پارامتریک چه تعدادی باید از یک قطعه خریداری شود ؟

لوسترهای پارامتریک در تیپ های مختلف طراحی و چیدمان می شود.مساحت و ارتفاع فضای مورد استفاده همچنین تراکم و چیدمان مورد درخواست کاربر تآثبر مستقیمی بر تعداد قطعات استفاده شده در یک لوستر دارد.در نهایت رنگ، تعداد، مدل چیدمان و … همگی قابل سفارشی سازی شدن و تطبیق با  بودجه پروژه هستند.

نصب لوسترهای دکوراتیو به چه صورت است و هزینه نصب چقدر است ؟

ارائه لوسترهای دکوراتیو با خدمات جانبی کامل می باشد.به این صورت که با حضور کارشناسان مجموعه در محل پروژه اطلاعات مورد نظر استخراج و پس از طراحی و ساخت قطعات،تیم اجرایی مجدد در محل حضور پیدا کرده و مونتاژ و نصب انجام می گیرد. به عبارت دیگر لوسترها با نصب تحویل داده خواهد شد و دیگر نیازی به پرداخت هزینه مجزا نخواهد بود.در رابطه با سایر شهرها فقط هزینه ایاب و ذهاب و اسکان نصاب به مبلغ کل افزوده خواهد شد.

امکان ارسال به سایر نقاط کشور وجود دارد؟

بله.تمام قطعات به صورت مونتاژ شده در 3 لایه بسته بندی شده و به طریقه مناسب برای نقاط مختلف کشور فرستاده می شود.

از ما بپرسید